Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen márkájú laptopot vegyek?

Alexandra020 kérdése:

Milyen márkájú laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Új laptopot szeretnék venni, de mindenképp hasonlót szeretnék a mostanihoz. Ami most van, az a Toshiba Satellite L755D-10N. Adatai: 15,6"-os kijelző, AMD Phenom2 Quad Core P960 - 1.8GHz, 4GB/1066MHz, 640GBSATA, DVDSMDL, AMD Radeon HD 6330M / 1GB VRAM DDR3, WIFI, Bluetooth, Webkamera, Win7 HP 64bit

Én ebből nem sok mindent értek,de elég jó gép, de sajna újat kell vennem. Mindenképp fehér színűt szeretnék, de nem tudom melyik márka lenne a legjobb, ami nem gagyi. Hallottam, hogy az Acer, meg Asus nem olyan jók, olyant nem is szeretnék. Én mondjuk Samsungra gondoltam, olyan 150.000 ft-ig. Esetleg ilyesmi kategóriába valaki tudna ötletet, tippet, tanácsot adni?

Előre is köszönöm! :)



2013. aug. 14. 11:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!