Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook-on hogyan lehet azt...

Facebook-on hogyan lehet azt beállítani, hogy ha valaki rám keres, akkor ne adjon ki a kereső, ne legyen találat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez egy közösségi oldal. Ha azt akarod, hogy ne találjanak meg, töröld a regisztrációdat. Ha meg mindenképp fenn akarsz lenni, akkor tiltsd le, hogy semmilyen képedet, semmilyen bejegyzésedet, semmit ne lásson senki, még az ismerőseid se, vagy esetleg csak az ismerőseid láthassák, senki más.
2013. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a "ki találhat rám"

2013. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az se működik rendesen, mert ismerősöm beállította (még amikor nem volt ismerősöm facen), de ugyan úgy megtaláltam
2013. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért mert az ismerősöd...
2013. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
visszavonom a zárójelet valamiért skippeltem :D hát nemtom, nekem be van állítva, senki nem talált még meg :)
2013. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!