Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook-on csak egy kis...

Facebook-on csak egy kis mobil jel, talán nem válaszol, vagy csak nem jutott el az üzenet? Pls. Help!

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal, nagyon megtetszett, fel is vettem fb-re. Miután visszaigazolta a felkérést dumáltunk kicsit. 2 nappal később küldtem egy olyan üzit h nincs e kedve találkozni valamikor. Mióta írtam az üzenetet, azóta nem kaptam választ, a chat nem írta ki hogy "látta" , viszont azóta a neve mellett csak egy kis szürke mobil jel látható. Talán letilthatott engem a chat-jéröl vagy mi? (még az ismerőseim között van) Pedig mikor találkoztunk egész jól eldumálgattunk, még ő kérdezősködött előbb, hogy hogyan hívnak, merre lakom, hová járok suliba stb.

Már kezdek bedilizni, hogy mi a rák lehet. Ja igen és 1 napja kicsit több mint egy napja írtam neki. Nem hiszem, hogy csak simán nincs fenn fb-n, mert előző napon is egész nap fenn volt, és mikor találkoztunk akkor is chat-elt. 18/F



2013. aug. 13. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltott le csak mobilon van bejelentkezve facere
2013. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor már csak az lehet, vagy direkt, vagy csak azért nem nézte meg eddig, mert nem volt ideje?
2013. aug. 13. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ezek lehetnek az okok
2013. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt hamar megtudtam, köszi szépen a segítséget!
2013. aug. 13. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!