Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vodafone netbook, internet?...

Vodafone netbook, internet? Vélemények róla?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogyha valaki előfizetett már erre, hogy hogy is működik, milyen satöbbi.

erről beszélek:

[link]


A kezdő havidíjat a notebook árával együtt kell fizetni, vagy az első csak a notebook?

Írjátok le légyszi!


2009. okt. 27. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A notebook-ról igazán nem tudok semmit de nekem 1 évig sajnos Vodafone iternetem volt de nnyira lassú volt hogy egy youtube-s videót ami kb.3 perces volt nem tudtam megnézni anélkül hogy megvárom még betölt.A vodás netet nem ajálom mert képzeld el mikor é használtam először a fájlcserélést tiltották de utána a sok panasz hatására végül engedélyezték és ugye ezt úgy ellensúlyozták hogy megszabták hogy napi adatforgalmat szabtak meg és ha azt meghaladtad akkor beszűkítették a netet a következő csekkikg.De ez a beszűkítés olyan volt mint a "kézifék" se letölteni semmit se videózni semmit nem lehetett.A net sebessége 7.2kbps volt ennyivel töltött amikor nem voltam beszűkítve és ez nem lefedettés miatt volt.Én minden esetre nem ajánlom a netet ha csak a notebook miatt akciós amiatt ne inkább vegyél mert én úgy tudom hogy ezekbe belevan építve a net ha jól emlékszem.De a lényeg hogy én mindenkit lebeszélek a vodafone internetről mert nagyon megszivatta az előfizetőit higgy nekem.


Remélem hogy segíthettem. Üdv:RÓbert

2009. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két és fél éve én is megszívtam, mert lassú volt és akadozott állandóan, a régebbi gépemen vért izzadtam vele. Azóta sokat javult a helyzet, bár ugyanazt az E220 USB modemet használom, persze frissitve. HSDPA 3G. Havi 5G, Internet Fix. Nem lassú, símán lejátssza a videókat, de még a filmeket is. Ez inkább gép, mint eszközfüggő. Most éppen sötétkéken világit, vagyis 7.2 Mbps-sel fut.
2009. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Teljes "internetélményt" igérnek a Netbook Extra csomaggal, 12G adatforgalommal.

Plusz amellett, hogy régen volt, lehet azért volt lassú, mert vidéken használtad, és még nem volt kiépítve. Én viszont Budapesten használnám.

Igazából nekem a munkához kéne, e-mail-ek satöbbi, meg jó lenne youtube-ozni, és nem lenne hátrány ha a Wow futna rajta :D... de nem feltétel :)

2009. okt. 28. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem én is városban használtam Gyöngyösön és igen nekem is az a 220-as modem volt amit az előbb irtak.De ha csak arra akarod használni amit írtál akkor neked megéri.Így jó te jól jársz vele.Sok sikert hozzá bocsika nem tudtam hogy csak erre kell . Üdv Robi
2009. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!