Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 5,5 hónapja vettem egy egeret...

5,5 hónapja vettem egy egeret a Media Markt-ban és nem működik, kicserélik/javítják, ha meg van a blokk?

Figyelt kérdés
Semmilyen más papírja, doboza sincs már meg, csak az egér és a blokk. Van rá esély, hogy kapok helyette újat vagy valami? Válaszokat előre is köszönöm.

2013. aug. 12. 20:09
 1/5 Gábor_79 ***** válasza:
100%

Nos jó kérdés. Egyszer rendeltem tőlük és csak utána olvastam a bolt értékelését - rögtön le is mondtam az egészet még időben. Azt akarom ezzel mondani, hogy kétséges. Lehet, hogy változott időközben az üzletpolitikájuk és sikerrel jársz, de alapvetően nem arról híresek, hogy korrektul kezelik a garanciáztatást.

Ez is jellemző, hogy 5 és fél hónapot bír. Azt is olvastam, hogy a külföldön visszavitt vagy selejtes terméket elhozzák, itt még simán eladják. Kívánom cáfoljanak meg!

2013. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem cuccok nélkül nehézkesen... De az is lehet hogy kirakják majd valahova mint bemutatóterméket, és az árát meg levásárolhatod.
2013. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Frissítsed a Directx-et :

[link]

a megjelenő ablakban klikkelj a no thanks and continue-ra és futtasd azt a file-t ami letöltődik

2013. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még a Saturnban vettem, három év garanciát adtak rá. Most MediaMarkt van a helyén.
2013. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves ma 20:45-ös kommentelő.

Nagyon kedves vagy, de nem az a problémája, hogy nem észleli, hanem valószínűleg a görgők rosszak, mivel tekerek lefelé, de inkább felfele görgetni oldalt, mintsem lefele...

2013. aug. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!