Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy rossz programo...

Letöltöttem egy rossz programot. Helyre lehet még hozni a hibát?

Figyelt kérdés

Elvileg eltávolítottam. Valami Delta valami volt a program, ami a böngészőmben is változtatott dolgokat. Most a vezérlőpultnál letöröltem,viszont ez az oldal jön be mikor az első oldalra lépek, de aztán tovább is ugrik a kért oldalra...de nem tudom mi lehet ez...és csak akkor csinálja mikor megnyitom a böngészőt és először lépek valahová...utána nem.


[link]


2013. aug. 11. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a bővítmények között van töröld ki onnan is,majd a beállításoknál állítsd át a keresőt google-ra.milyen böngésződ van?
2013. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Firefox-ot használok.

A kereső elvileg az most is a google, de nem tudom hol tudom megnézni, meg a bővítményeket megnyitni...megállt a tudományom:D

Annyit tudok még, ha ez segít, hogy 64 es win 7 van rajta

2013. aug. 11. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha xp-d van futtásba ird be h msconfig majd keres egy visszaállitási pontott amivel a rendszer visszateszi a géped korábra.


Ha Vistad v 7-ed van akkor a keresésbe írd be h rendszer-visszaállítás és ott válasz egy korábbi idöpontott.

Ez majd rendbe rakja.

2013. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendszer-visszaállítást csináltam:) Elvileg most jónak tűnik:)

Köszönöm:)

2013. aug. 11. 17:26
 5/5 belapus ***** válasza:

Ha már sikerült megszabadulni tőle, akkor csak a második képet ajánlom figyelmedbe az alábbi oldalon:


[link]


Bármilyen program telepítésekor meg kell győződni arról, hogy semmi mást nem akar feltenni az adott program.

A képen láthatod, aki a "Quick" módszert választja, automatikusan telepít minden Delta összetevőt, de még az "Advanced" telepítés esetén is ki kell venni a pipákat.

2013. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!