Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple felhasználokhoz szol a...

Apple felhasználokhoz szol a kérdés! Mit szeretek a legjobban a termékeitekben? Miben jobb szerintetek az apple termékei mint a többi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkuidő és stabilitás. Igaz csak az Ipadot használok, de a konkurenciához képest ez az összes pozitívuma. Meg talán van néhány app, aminek még nem találtam droidos alternatíváját.
2013. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az apple legnagyobb előnye, az oprendszer. Zárt környezet, csak adott hardvereken fut el, ezért nagyon jól optimalizált, stabil és az alkalmazásokat is elég alaposan ellenőrzik (bár mostanra már nem annyira).
2013. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És el tudátok nekem mondani h a
2013. aug. 10. 19:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs lemaradt... szoval eltudnátok nekem mondani h az osx-nek mi a titka , úgy értem hogy használja ki jobban a gépet mint pl. A windows?
2013. aug. 10. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak az apple saját gépeire fejlesztik, PC-nél csak gondosan összeválogatott (az Apple gépeihez hasonló) konmfiguráción fut, ezért jobb az optimalizáció és egyszerűbb a hibakeresés.


Emellett egy zárt de Unix alapú rendszer, nem épül be a lelkéig minden szar, amit telepítesz, hogy összekutyulhassa a dolgokat.

2013. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!