Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincsenek driverek...

Miért nincsenek driverek alapból a laptopon?

Figyelt kérdés

Most raktam először újra a laptopom (HP 630) és semmit nem talált meg mikor belépett a windowsba..olyan mértékbe,hogy a touchpad rossz,wifi/bluethoot nincs, ethernet bemenet nem működik..

Más op. rendszert raktam rá mint ami alapból volt,de ez nevetséges.


Mitévő legyek?

Ha nem lenne itthon tp-linkes wifi jelfogóm most netezni se tudnék..


CD-t nem kaptam a laptophoz.


2013. aug. 6. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, mert ehhez is érteni kellene, és nem ész nélkül csinálni...


Innen lehet hozzá leszedni drivereket:

[link]

2013. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig PC-n sosem volt ilyen probléma és mivel először laptopon se ezért kezdtem neki.
2013. aug. 6. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert szerencséd vt, hogy a régi hardvereidet mind felismerte, de most meg nem. Amúgy attól, hogy felismert vmmit, az még nem jelenti, hogy tökéletes is hozzá a telepített driver, csak úgy-ahogy működik, és általánosságban nem feltűnők a hiányosságai.

pl. nem megfelelő, gyári vgadriver esetén nem működnek a laptop képernyő állító gyorsbillentyűk (pl.fényerő állítás)

2013. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem is működik..:)

Ráadás 1366x768as képernyőre max 1048x 720at enged.

2013. aug. 6. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Fuck yeah! :)

ld. az #1. hszt...

2013. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Telepítgetem közben, eddig egyedül a VGA-n akadtam meg..3 illesztő is van, az összeshez azt írja,hogy kevés a rendszerteljesítmény..
2013. aug. 6. 23:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad! B.asszodaneki, ha nem akarja az igazságot, az a suttyó hápé! :)
2013. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát minden felment sikeresen és működik is a rohadt wi-fi-n kívül...mindent telepítettem már,de ,,a driver nincs megfelelően telepítve"
2013. aug. 7. 02:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!