Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ellepték a reklámok a gépem!...

Ellepték a reklámok a gépem! Hogy tüntethetném el?

Figyelt kérdés

Egy ideje ha bármilyen oldalt megnyitottam (Facebook, YouTube) akkor beadott egy csomó reklámot. Apukámat kértem meg, hogy csináljon ezzel valamit, és a Google Chrome-on van egy program, ami letiltja a reklámokat, de a helyük ott van. Tehát magát a reklámot nem látni, de ott maradt csak szürke a háttere. Nem tudok normálisan megnézni egy videót sem YouTube-on, mert a fél videót kitakarja.

Kérem segítsen valaki!

Előre is köszönöm!:)



2013. aug. 6. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Malwarebytes Antimalware-t, és bizony csinálj vele egy mélykeresését, antivírusnak egyébként az Eset Smart Securityt ajánlom, én megfordulok sok helyen, de semmi ilyesmi problémám nincsen kb 1,5 éve. Ja amúgy valszeg vmi útálatos program(ok) okozhatja, mert youtube-on nincs olyan reklám ami miatt ne tudnál videót nézni. Emellett ajánlom a CCleaner és az Advanced System Care 6 ULTIMATE beszerzését is, ezekkel tudod kitakarítani a géped, az utóbbiért egyébként vagy fizetsz, vagy letöltöd valahonnan törten, megtalálható sok helyen. Nagyon szívesen. :)
2013. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind Chrome-on, mind Firefox alatt hasznosnak bizonyult az adblock nevezetű kiegészítő. Letiltja a felesleges reklámokat, és a felugró ablakokat. Egyszerűen írd be a google-be, hogy "adblock chrome", linkre rákatt, és ott már telepítheted is. 2 perc, és szerintem javarészt megoldódik a gond. Apád nem tudom mit művelt. :D

Nekem azóta nincs ott a helyük. És ha a gép már eleve tele van szeméttel, vírussal? Az is előfordulhat.

2013. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsőnek, ezekkel akkor majd próbálkozom!:)


A másodiknak is köszönöm! :) És igen, apukám is a adblock chrome-ot tette rá, azért szürke a reklám helye. De még így is ott van, én sem értettem, hogyha egyszerűen le van tiltva akkor a helye miért marad még mindig ott :D

2013. aug. 6. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Telepítsétek újra az egészet s a korábbi kommentekben ajánlt cuccot tegyétek fel minden többi más mellett!
2013. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!