Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 200. 000-ért laptop?

200. 000-ért laptop?

Figyelt kérdés
Egy olyan lapot keresek, ami elvinné a ma létező összes játékot 200ezerért. A grafika nekem nem számít, csak ne szaggason. Gyártó is mindegy, de ha dell, vagy toshiba lenne annak nagyon örülnék, mert azokat ismerem. Néztem videókat, amikbe egy 160ezres lappal, amibe GT 635ös vidikártya, és egy i5mas proci volt, simán vitte neki a crysis 3mat. Ez igaz szerintetek? Válaszokat előre is köszönöm!
2013. aug. 4. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem GT640 van i3-al és viszi ez is.

Toshibának vannak jó gépei 200-240körül.

2013. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szűkmarkú arra a 200.000-re rádobsz még 10.000Ft-ot.

Az már egy Lenovo IdeaPad G500 59-376534 ára.

Tulajdonságai: [link]

Természetesen,ne onnan rendeld/vedd meg,csak a specifikációi miatt gyorsabb volt linkelnem.

Mint mondtam 210.000-ért már a kezedben tudhatod.

Nos visszatérve a kérdésedre tudniillik,hogy a laptopok fő gyengéje a processzor majd a videokártya.A Crysis3-at igen,vihette 160.000Ft-os laptop,MINIMUMON,ami mondanom se kell a későbbiekben játékhoz reménytelen eset lesz.

Az általam leírt Lenovoban mind a processzor mind a videokártya nagyon bika,pár évig nem lesz gond a játékokkal.

Remélem segítettem.

2013. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Core i7 mellé szerintem kevés ez a kijelző. Kicsi a felbontása.

Ha már komolyan akarja űzni, akkor FULL HD-t vegyen.

2013. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos igazából.. Igen jó lenne egy Full HD-s csak az még dob rajta pár tizest. :S Egyébként a memória mennyire fontos?? Elég a 4 giga?
2013. aug. 6. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen fontos a 8gb,pláne ha játszani akarsz.

Valóban dob rajta minimum egy 20-ast a full hd kijelző.

Szerintem jó az a lenovo..

2013. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!