Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2xRca átalakító fontos Segítsé...

Danduu kérdése:

2xRca átalakító fontos Segítség Többi lent?!

Figyelt kérdés

Annyi hogy ha a tv-mhez szeretnék venni olyan rca adaptert hogy bedugom és akkor kettő férőhelyes lesz:

[link]

És a kérdésem hogy ez akkor a sárgát duplázza meg

[link]

és hogy ilyet hol lehet venni külön külön hogy a piros is dupla legyen meg a fehér is.fontos lenne nagyon!



2013. aug. 4. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég nagy katyvasz a kérdésed.

A sárga egy videó jel miért is kéne megduplázni?

A többi sztereó hang (fehér, piros) ez az audió rca csatlakozó ennek az osztása lehetséges egy ilyennel [link] de ha konkrétan leírnád hogy mit szeretnél egyszerűbb lenne.

2013. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aztaaaaa!!! A te tévéden van sztereó jackes videóbemenet?!

Defrankóóóóóóóó!!! Mutimán!!!

2013. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

...de hogy még jackes hangbemenet sincs, az tuti...


#1

Sztem ha azt összedugja, akkor a rádugott eszközök elcseszik egymás jelét (még kikapcsolt állapotban is - áramtalanítva már nem biztos), mert az elosztó: egy jelet oszt szét több eszközre, nem pedig több eszköz jelét továbbítja egyre. Átváltó kapcsolónak is kellene lenni rajta, hogy jó legyen.


Vmi ilyesmi kellene hozzá:

[link]

+ scart átalakító

[link]

2013. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek 14:16 veled.

És jön a de,nem tudom hogy mit akar a kérdező.

Hangot akar kihozni a TV-ből vagy fordítva esetleg a bevitt hangot akarja osztani....????

2013. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 +1

Áramtalanítva is zavarni ofgják egymást, mivel nem galvanikusan leválasztott áramkörökről beszélünk...

így a kimeneteken lévő RC tagok minimum a jel amplitudóba beleszólnak.

2013. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most hogy megnézem konkrétan ne is olvassátok el a kérdésem,igazából azt szerettem volna kérdezni hogy ehhez

http://www.youtube.com/watch?v=lb8vQDiKq4M

hol tudom megvenni a kellékeket.(xbox360,camerán)kivűl.

2013. aug. 4. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes barkácsolás de nem igazán hiszek abban hogy egy rca aljzatba jack-et dugsz és az még működni is fog max ilyennel [link]

[link]

[link]

2013. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!