Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Winold Xp-t szeretnék újra...

Winold Xp-t szeretnék újra telepíteni de mikor berakom a dvd mindig ez a hibaüzenet fogad, és ez miatt nem indul el a telepítés; Windows/system32/boot/winload. Exe vagy Windows/system32/boot/ntkrnlpa. Exe tipp, ötlet, vírusos a gép! (? )?

Figyelt kérdés

#Windows XP #ötlet #hibaüzenet #újra telepíteni #vírusos a gép #és újra szeretném rakni
2013. aug. 3. 13:49
 1/7 A kérdező kommentje:
elírtam...windows Xp :D
2013. aug. 3. 13:51
 2/7 anonim ***** válasza:
ezzel az erővel már tehetnél fel Win7-et is
2013. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előbbi válaszadóval...
2013. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 levis56 ***** válasza:
Először a BIOS-ban állítsd be az elsődleges indítást CD-re,BOOT menü,mentsd el F4 ,újraindít.
2013. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezek mind megvoltak de akkor sem megy tovább, és xp akarok feltenni szóval nem tudom mért beszélünk itt 7-ről... ez nem neked szól hanem a másik kettőnek...
2013. aug. 3. 14:11
 6/7 levis56 ***** válasza:
A hibaüzenet hibás exe fájlt ír,viszont ez akkor jön ki szerintem ha a mostani op rendszert nem tudja indítani a hibás fájl miatt.Próbáld úgy hogy CD be,újraindít közben nyomd folyamatosan a shift gombot,elvileg így el kéne indítani a telepítést.Esetleg győződj meg róla jó e a telepítő CD egy másik gépen vagy másik telepítő ezen a gépen.
2013. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 levis56 ***** válasza:
2013. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!