Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, h most először...

Az hogy lehet, h most először fel seedeltem egy torrentet, és a feltöltve résznél, nagyobbvan, mint maga a torrent?

Figyelt kérdés

Úgy értem, h olyan, mintha többet töltött volna fel, int amekkora maga a film...

Nem értek még a seedeléshez, csak a letöltéshez, úgyh előre is köszo!


2009. okt. 24. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A seedelésnél az a lényeg minél többet töltsenek vissza töled, igy lesz jo az arányod ! Tehát van egy tömöritett mondjuk 800 mb-os film, és seedeled, akkor az a jo arány ha már többet töltenek töled le vagyis lehet 3 honap mulva már 10x- ese lesz a 800 mb-nak ( lehet ) de letöltö oldalaknál a lényeg hogy arányod 1.0 felett legyen, tehát ez a jo minél többet seedelsz vissza. Remélem érthetö voltam, ha esetleg van kérdésed erröl a dologrol, akkor irj nyugodtan. Amugy letöltö oldaladon kell lenni GYIK, és szabályzatnak ott ez le van irva.

Sok sikert a többi letöltéshez.

2009. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!