Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Portszkenelésel támadnak mit...

Portszkenelésel támadnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 80.99.70.49 Budapesti ip ről tőbb port szeneléses támadás is érkezet kb 2óránként 1 (ESET vírusírtó jelezte)mit tegyek?

2013. aug. 1. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a háttérben fut valami program ami kinyitott egy portot a támadóknak? Vagy vmelyik program "úgy hagyta" , és azt szkeneléssel persze, hogy megtalálják, bár amíg a nod blokkolja nincs gond, ott a rés de bejutni nemigen tudnak. Szerintem vmi vírus lehet az.
2013. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
esetleg az is lehet hogy az op rendszer nincs frisítve és azon talált réset vagy nem? Sajnos ha frissítem akkor meg az a gond.
2013. aug. 5. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azt nem ártana frissíteni, mondjuk nekem a nod jelez néha fedett csatornás hálózati támadást, de fals risztás mert kiderítettem, hogy az nvidia driver frissítő ..próbál..tevékenykedni..és mióta leállítgatom riasztás sincs, szal driver is lehet, de nem tudom. Folyamatokat figyelted már, szolgáltatásokat átbogarásztad nincs-e vmi gyanús?
2013. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos ugye ha frisítem a windowst ösze ütközik a hamis op rendszeremel a frissítés aból meg csak kék képernyő lesz ,ezért kénytelen voltam eltávolítani a frisítéseket mer nem tudom melyik a ludas.
2013. aug. 5. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
légyszi küldj nekem képet a háttérben futó folyamatokról köszi
2013. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
má mind1 ujra lesz rakva (nem emiat más miat)
2013. aug. 7. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!