Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás, ha hiba...

Mi lehet a megoldás, ha hiba merül fel az újratelepítés után?

Figyelt kérdés
Heló mindenki, nagyon kezdő vagyok a számítógépek világában, ezért kérem a segítségeteket.Van egy Acer Aspire one típusú angol nyelvű notebookom,ami kb. 6 hónapja hiányolta a System32 fájlt,így újratelepítettem, ezzel nem is volt gond, elindult meg minden,de mikor legközelebb elindítottam,újra megjelent ez a hibaüzenet, ismételten újratelepítettem,viszont amikor betöltődött volna ezt írta ki: System is not fully installed.Please run the setup again. Ezek után kb 10x próbálkoztam és újra meg újra ezt a hibaüzenetet adta ki.Azóta keresek mindenhol információt, hogy hogyan lehetne megoldani, azonban a legtöbb helyen azt írták,hogy elvesznek majd a dokumentumok, és nevessetek ki,de nagyon fontos képek vannak rajta,emlékek,amiket nem szeretnék csak úgy eldobni,a szervíz sajnos nem téma,mert nem futja rá.Kérlek titeket segítsetek nekem.

2013. aug. 1. 12:55
 1/9 soccerway ***** válasza:
hello, ha csak kepek vannak, azokat elmentheted egy pendrajvra, vagy feltoltod valami tarhelyre, pl dropbox: [link]
2013. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szedd ki a merevlemezed rakd át másik gépbe és mentsd át a fájlaid. Ezek után formázhatod a merevlemezed. Visszarakod laposba. Felhúzod rá a windows-t. Utána merevlemezt megint átrakod másik gépbe. Ott visszahúzod rá a fájlaid, majd visszarakod megint a laposba. És kész is! :D
2013. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az első válaszolónak mondanám, hogy az jó lenne,csak nem jutok el odáig,hogy elérjem a fájlokat, mert elötte jön be a hibaüzenet,ezért nem tudtam eddig lementeni a dolgokat.A második válaszolótól kérdezném,hogy azt sima laptop segítségével is meglehet oldani, vagy ugyanolyan notebook szükséges, mint az enyém?
2013. aug. 1. 13:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt bármilyen géppel megcsinálhatod :D
2013. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy zaklatlak,de hogyan? Nekem sehogy sem jön össze,ha nem nagy fáradtság,írd le nekem légyszíves! :)
2013. aug. 1. 13:38
 6/9 soccerway ***** válasza:
Beszerzel egy linux live cd-t, arrol elinditod a geped, s lesz egy mukodo rendszered amin azt masolsz amit akarsz
2013. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lebontod a laposod hátulját és kiszeded a merevlemezt :D lehúzod a 2 kábelt :D a másikba meg keresel tápkábelt meg egy olyan csatlakozót ami megy még bele (SATA/IDE). És már kapcsolhatod is be a gépet. :D De az előttem válaszoló módszere egyszerűbb!
2013. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lajos54 ***** válasza:

Kétféle megoldás is van. Az egyik, a már itt is említett módszer: HDD ki, másik géphez csatlakoztatás (ha sikerül), stb. Egyébként a Win telepítése után már nem kell kiszedni a HDD-t, hisze akkor már pendrive-os át lehet másolni az adatokat.

A másik módszer, ami talán könnyebben kivitelezhető:

Kell szerezni valamilyen "Live" elnevezésű oprendszert (nekem valami Linux származékom van, a nevére hirtelen nem emlékszem, azzal jól működik). A lényeg, hogy ezt az oprendszert nem kell telepíteni, CD-ről indul. (interneten biztosan lehet találni). Ezután már hozzá lehet férni a merevlemez tartalmához, és le lehet másolni róla, ami kell.

2013. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lajos54 ***** válasza:
Látom, közben már más is javasolta...
2013. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!