Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ezt ki, ha nyomtatn...

Miért írja ezt ki, ha nyomtatni szeretnék? "A nyomtatási feladat nem indítható el. Van elérhető nyomtató? "

Figyelt kérdés
Hp nyomtatóm van, szeretnék nyomtatni egy fekete-fehér oldalt, de természetesen még azt sem tudok. Csak a színes patron van kifogyva. Maga a cucc be van kapcsolva, szkennelni tudok is, de nyomtatni nem. Mit csináljak vele?
2009. okt. 24. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a beállításokat: Startmenű/Vezérlőpult/Nyomtatók és faxok/Nyomtató hozzáadása/Nyomtatási hibakereső
2009. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jenci ***** válasza:
Valószínűleg nem is fogol tudni nyomtatni.Nekem Epson van de én úgy tudom,hogy mindkét patronban lenni kell tintának.Nekem legalábbis így működik.Gondolom a HP sem különb.
2009. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak a fekete patron van bent, viszont már tudtam anélkül nyomtatni. Csak most ki akartam nyomtatni egy pdf fájlt (amit egyszer már sikerült), de most nem tudom, és nem értem miért.
2009. okt. 27. 08:01
 4/5 Jenci ***** válasza:
És mást tudol myomtatni?
2009. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2009. okt. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!