Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy a számítógépe...

Mitől lehet hogy a számítógépem egyik hónapról a másikra játékprogramok esetében többszöri alkalommal is szaggat?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éves számítógépről van szó, nem egy csúcsgép de nem is a legalsó határ...

PROCESSZOR: AMD Phenom(tm)II X

560 Processor 3.30GHz

RAM: 4GB

Videókártya: ATI HD 5570 1GB ddr3

OP. rendszer: Win7


Szóval nem mondható lassú számítógépnek.

Az utóbbi időben elkezdett elég sok játék a számítógépen kicsit akadozni max fél percre, de ezt megismétli 5-10 percenként. Akár minecraft, vagy Call of Duty 2 (Call of Duty 8-at is akadás mentesen viszi)amihez nem kell sok gépigény beszaggatnak és kb egy hónapja még semminek se volt baja. Nem használom sok mindenre a gépet, max böngészek, videókat nézek és játszok, meg skype stb... és kb ennyi. A gép fele sincs megtöltve így sehogy se értem....Újrarakni az oprendszert meg nem szeretném. Valakinek van megoldása?



2013. júl. 28. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Videókártya driverrel nem csináltál valamit? Vírus a gépen? Valamit feltelepítettél, s azóta csinálja?
2013. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most kaptam egy nagyobb monitort, meg 1x újra telepítettem a videókártyát, de nem hiszem hogy attól. Konkrétan mostanában nem telepítettem semmit és vírusom sincs.
2013. júl. 30. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!