Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lefagy a gépem ez mitől lehet?

Lefagy a gépem ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pontosabban : a gépem egész nap megy ,és van olyan hogy 1-2 órára elmegyek,de a gépem aközben is folyamatosan megy. Viszont amikor leülök elé,és gépeznék akkor csak fekete képernyő van,és semmire sem reagál.


csak akkor jön helyre,ha újraindítom.


hetente 2* van ilyen kb.



az egész gépem új, windows 8-at használok.



8 gb ram


fx 6100


2013. júl. 26. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:

JA, a gépemben ssd van és azon van a rendszer.


jól telepítettem fel rá, a sata vezérlőt ahci módra állítottam.


VISZONT. az a kábel ami a vinyómon volt eddig,most az van az ssd-n.


rá is megy,csak nem lehet úgy "rápattintani" mint a vinyóra,csak simán rácsúszik és elég könnyen le is lehet húzni.


hiába van az a kis pöcök a kábelen,az ssd-re nem lehet rápattintani úgy mint a vinyóra.....

2013. júl. 26. 13:42
 2/5 Gábor_79 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a kábelnek lenne jelentősége. Ha egyszer lecsúszik azt majd úgyis érzékeled és nem fog megjavulni amíg bele nem nyúlsz. Valami alternatív megoldással lehet rögzíteni. A 8-asat nem ismerem. Softveres dolog lehet a hiba oka.
2013. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dwight Schrute válasza:
nekem is ez a volt a problémám. Az oldotta meg (vagyis azóta így nem fagy le), hogy beraktam valami képernyőkímélő animációt.
2013. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
ahá!
2013. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:
Lehet, hogy a nyolcas "gyerekbetegsége". Nem kezel minden drivert hibátlanul.
2013. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!