Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy játékhoz kapcsolódó...

Egy játékhoz kapcsolódó honlapomra nem tudok belépni, mert amikor próbálok, abban a pillanatban bejön egy hitetlen.hu weblap. Nem jogellenes amit tesznek? Így a honlapom nem tudom használni. Van ötletetek, vagy ilyen problémátok?

Figyelt kérdés
Utána néztem, hirdetésekkel foglalkozik, ill kb ennyit találtam róluk. Letiltottam a gépemen, hiába. Megpróbáltam arra a címre írni, a cím ismeretlen, nem küldi el a levelezőm.A linkje: [link] Dn=www.hitetlen.hu&fp=3Jc6H2QR%2FO2JOHzmn65XLaneZ6MmUNmfvXcY938JX%2F5qmelQkdrr3TIg2XZX6cUHmfdQ8fIUjjnjqmKq6TsNeA%3D%3D&prvtof=wtf5BEgsneZR0RE4XGSZjabc9AmJR399FZA25Q1hE%2Fw%3D&poru=%2BmPke4VNQWXoMGj5pS99vi%2FF%2F73%2FdXq7ypKoUefN8Tgi7X4RMtiMxcF8jnIGI9Vo5IXtpEBYOQ%2FmJzrbr2XkiplSoFPoeS2ytYg%2FMf6qt2s%3D&cifr=1&flrdr=yes&nxte=js

2013. júl. 25. 20:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!