Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy képem ami 1,12MB....

Van egy képem ami 1,12MB. Lehetséges e hogy lekicsinyitem MB ről KB-ra? (kilobite) (megabite)?

Figyelt kérdés
ha igen segitsetek hogy kell!
2009. okt. 22. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

1,12MB-ról 1,12KB-ra? :D Hát, lehetséges, de iszonyat picike, és iszonyat rossz minőségű lesz a kép utána.


Átméretezéseket, stb-t, én irfanview nevű progival szoktam csinálni.

2009. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen kiterjesztésű? A legegyszerűbb, ha például bmp, ha megnyitod painttel, majd Fájl/Mentés másként, és alul beállítod, hogy ne bmp, vagy más, hanem jpg, jpeg legyen. Így sokkal kisebb lesz, és a minőségromlás sem túl nagy.
2009. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Painttel nem nagy a minőségromlás ha jpg-t mentessz? Hol élsz? Olyan kásás lesz mint a fos :D

ACDSee, legjobb. Ezt használd.

2009. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha neked ez fos, akkor tényleg nem lehet painttel jól megcsinálni.

[link]


Jah és ez egy 2,39 MB-os bmp kép volt, most egy 174 KB-os jpg kép. A titok nyitja annyi, hogy nem kis vászonra kell megnyitni a képet, hanem a képen jobb kattintás, majd társítás/paint. Nem kell egyszerre neki ugrani a másik torkának, mert valamiről azt hiszed, hogy jobban tudod.

2009. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de amit belinkeltél az egy fos. Persze mindig attól függ kinek mik az igényei. Neked nem sok :D. Az új szalagos UI-s Win7-es paint még oké, de ha mondjuk az illetőnek XP-je van akkor mit csináljon azzal? Szinte ugyanaz az a rakás szar mint a '95-ös. MS Painttel PNG-t még oké, de nemár a JPG-t.
2009. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!