Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az asztalon...

Miért van az, hogy az asztalon nem tudok megnyitni semmit, csak a start menüben? A jobb gombos kattintásra sem reagál. Újraindítás, vagy egyéb megoldás?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 11:28
 1/5 Lajos54 ***** válasza:
Operációs rendszered???
2013. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Microsoft Windows7
2013. júl. 24. 13:40
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Sajnos most éppen XP-s gép előtt vagyok, de olyan nagy különbség talán (ezekben a dolgokban) nincs.

Lehet, hogy az Explorerrel van valami gond (Nem Internet Explorer, hanem a Windows Explorer). Próbálj frissíteni, mit reagál? (az asztal üres részén jobb egér, Frissítés).

Az asztalon -gondolom- jobbára parancsikonok vannak. Első lépésként kattints rá egyikre jobb egérgombbal, válaszd a Tulajdonságokat, majd a megjelenő ablakból válaszd a "Cél keresése" gombot.

Ha rendesen működik a parancsikon, akkor megjelenik az adott program mappája, benne az indító (általában .exe) fájl kijelölve.

Ha ez így nem működik, akkor rossz a parancsikon.

2013. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
2. Az újraindítás után is ez a hiba, ami eddig? Pl. egy Word dokumentumot, ha az asztalra van mentve, meg tudsz onnét nyitni?
2013. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszi! Most már jó, szerintem a nővérem csinált vele valamit, ő jobban ért hozzá, mint én! És mire ki akartam próbálni, amit írtál, már jó volt :)

De mégegyszer nagyon köszi a választ, legközelebb ha lesz ilyen, kipróbálom!

2013. júl. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!