Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MI A Pendrive HIBÁJA?

Csipesz5 kérdése:

MI A Pendrive HIBÁJA?

Figyelt kérdés

KINGSTON DataTraveler 2Gb


Újratelepítés előtt rátettem kb. 600képet , családi képek. stb.

Újratlepítés után 2hónappal.... bedugtam a Pendrive-t az USB csatlakozóba..... és 600 képből jó ha olvasható 150

Ha megnyitom a képet: "nincs villámnézet".

Ha kiakarom húzni az asztalra: "...nem másolható.A fájl vagy a könyvtár sérült vagy nem olvasható".



PEDIG előtte tökéletesen működött! most odaveszettminden?? :(

Ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék érte ! Nekem nagyon sokat jelentenek azok a képek.


2013. júl. 23. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

próbáld meg linux alól kimásolni, nekem olyan pendrive ról is sikerült vele MINDENT lementeni amit a windows már nem is látott meghajtónak :D


letöltesz egy debian 7.0 ISO-t, kiírod DVD-re beteszed és onnan lehet futtatni, telepítés nélkül.

2013. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt is meg lehet próbálni, hogy mit csinál vele egy fájlkezelő, pl Total Commander, esetleg fájlrendszer eltéréséből lehet kompatibilitás hiba.

Létezik pendrive adatjavító szoftver is. Érdemes lenne előtte más gépekbe és oprencereknél kipróbálni a pendrive-ot.

2013. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!