Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El szeretném adni a laptopom....

El szeretném adni a laptopom. Hol tudnám "biztonságosan" eladni, és kb. mennyit érne most?

Figyelt kérdés

Internetes aukciós oldalakra gondoltam (vatera, teszvesz), de ekkora tétel esetén kicsit bizalmatlan vagyok.


Egy Toshiba Satellite A100-784ről van szó, most lesz két éves. Nagyon jó állapotban van, mindene működik tökéletesen, egyedül a teteje karcos kicsit. Van hozzá eredeti Vistám is (jaj).


Mivel sok lenne leírni, bővebb információ itt található róla: [link]


Nagyon jó gép, nagyon szeretem. Az egyetlen hátránya, hogy a videókártya elég "trutyi", nekem komolyabb kéne játékhoz. Sajnos fontos a mobilitás, tudom hogy annyi pénzből, amiből egy egész jó laptopot veszek, csúcsszuper asztali gépet tudnék összerakni, de rengeteget utazom, így a munkámhoz és a játékhoz egyaránt jónak kell lennie.


Én olyan 100e körülre tippeltem, hogy annyiért elmenne talán, az eredeti ára ennek több, mint a duplája volt. Tudnátok segíteni? Előre is köszi.


2009. okt. 21. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
120ért szerintem eltudod passzolni. Próbáld meg a hardverapro.hu oldalon
2009. okt. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazság szerint sok jóra ne számíts. 110-ért ennél jobb laptopot lehet venni újonnan, garanciával.

70-80e körül adható el jelen pillanatban.


Szívfájdalom így eladni, hogy 200 körül vetted. Sajnos a számítástechnika ilyen. Most jön csak az igazi laptopdömping, hisz a karácsonyi vásárlási szezon épp most vette kezdetét és a legtöbb noti a 100-140e árkategóriában fog fogyni.

2009. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, sajnos tudom, de én is ezt a hullámot akarom meglovagolni ;) Szívfájdalom meg inkább azért, mert tényleg egy jobb, játék szempontjából strapabíróbb gépet szerettem volna venni (ennél még nem az volt a szempont, csak "valami legyen"), ahhoz meg kéne a pénz.
2009. okt. 22. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!