Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elviszi a gépem windows 7-et?

Elviszi a gépem windows 7-et?

Figyelt kérdés
van egy laptopom Acer aspire 5735Z és ősidők óta Xp van rajta de nem tudom h h működne rajta a win 7 és már minden baja van szegénynek zúg a benti ventillátor ez miatt lassú és ki is kapcsol szal ott bent sok minden gajra ment mit csinálhatnék annak érdekében h jó legyen?mármint úgy h jelenleg nincs pénzem és rá rakjam a win7-et?

2013. júl. 22. 17:52
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Vista -hoz vannak driverek, de ha van benne legalább 2 GB -ram, akkor egy 32-bites Windows 7 nyugodtan mehet.

Múltkor telepítettem egy hasonló típust, minden hardvert felismert a 7-es, csak a kártyaolvasót nem, oda meg elfogadta a Vista -s drivert.


A többinek meg csak "ember" baja, szét kell szedni megvenni a sűrített levegő spray -t és alaposan kitakarítani. Ha a venti szorul, vagy csak zavar a zörgés, általában Magyarországon 5 ezer körül lehet venni új cololert, külföldön pl. ebay akár pár száz forintért is rá lehet akadni egyre, ingyen szállítással.

2013. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen simán futnia kell a win7-nek ! Persze memória minimum legyen 1,5gb!


Teljesen modern hardverről van szó nem fogsz tapasztalni lassulást!

2013. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat akkor valószinűleg veszek sprayt és megcsinálom amiket írtatok és valószinűleg rárakattom a win7-et főleg h most azt írja h szoftverhamisítás áldozata lettem
2013. júl. 22. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell sűrített levegős spray, notihoz én nem ajánlanám!

Inkább az árán vegyél hűtő pasztát kapd szét a notit és pucold ki manuálisan! Így sokkal jobb eredményt érhetsz el és még kárt sem teszel az alkatrészekben! A befilcesedett port szedd ki a bordázatból az kb 40%-os javulással fog járni!

2013. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Mi bajt okozna a spay? Azért gyártják. Ecsettel és egyéb fizikai tisztító eszközzel baromi nehéz a kis lamellák között kitakarítani.
2013. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kivette a bordát akkor lehet használni csak a bordán!


A probléma a következő:

Befújsz a szétszedetlen gépbe(sokan így csinálják). Ilyenkor egy instabilabb forrasztással rendelkező alkatrészt(pl SMD) feltéphetsz! Huzamosabb ideig hőnek kitéve ezek a forrasztások gyengülhetnek! Ez lenne az én magyarázatom!

2013. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!