Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a gépem, amikor...

Halalfalo kérdése:

Miért fagy le a gépem, amikor megnyomom a print screent?

Figyelt kérdés

Most fordult elő először, a lehető legrosszabb helyzetben, de komolyan. Ez történt: felmegyek a facebookra, Sirius oldalára. Írtam egy hosszú monológot a butyuta kérdésekről, kommentekről. Fél óra múlva alá írt Sirius. Tyűűűha, mondom én. Elkezdtünk kommentekben dumálni. Nem volt azért egész beszélgetés, de 6-7 mondatot váltottunk egymással. Írta, hogy máskor is látta, hogy ilyen értelmes dolgokat írok, és egy csomó mindent jó hosszan elmagyarázok az embereknek, megköszönte. Én meg tisztára megbolondultam, nyomtam egy print screent, hogy másoknak is megmutassam, erre kifagyott a gép. semmire nem reagált.

a konfigom:

videókártyám nincs

60 GB SSD

2 TB HDD

I3 2120 proci

közepes minőségű alaplap.

ha valaki tapasztalt ilyet a print screen-nel légyszi ossza meg a tapasztalatait, vagy ha tud, írjon rá megoldást. Előre is köszi



2013. júl. 20. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

ram ?

nem lehet hogy kevés a memória ?

2013. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hinném, 4 GB, és netezés közben 40-50% szokott lenni. Amúgy meg volt ,hogy rendereltem 1080p-ben skypoztam, torrenteztem, közben world of tanks-oztam... Ha ezt kibírta, akkor egy képernyőkép készítéstől nem akadhat ki szerintem
2013. júl. 20. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!