Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik laptophűtő ami effektív?

Létezik laptophűtő ami effektív?

Figyelt kérdés

esetleg valami drágább, ami legalább a hajszálamat meglegyintené?

már 2-t vettem mindkettő kb 5000 ft, de hát ez kuka ezek semmire se jók, még az arcomat sem frissítik nemhogy egy 100 fokos laptopot -.-


2013. júl. 20. 17:21
 1/7 soccerway ***** válasza:
Valami ilyesmid van most? [link]
2013. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A laptophűtő nem ventilátor, nem kell, hogy a hajadat lebegtesse. Az a szerepe, hogy légáramlást biztosítson a laptop alján. Ennek a célnak meg is felelnek, van amelyik jobban, van amelyik kevésbé.
2013. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=eD3TW0vCAlI

nekem is ilyen van csak ajánlani tudom,persze ha drágábbat akarsz van jobb is

2013. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

coolermasterem van, de szerintem ennek nincs értelme, gamer laptop csak úgy forr, a gombokat szinte nyomni nem lehet mert leég az ujjam... szóval valami hatásos hűtő akár 20 ezerért? vagy ne számítsak semmire? minden csak ilyen " légáramlást biztosító szar? mer akkor 4 radirt is tehetek szinte ingyen a laptop alá... azt akkor nesze ottvan szellőzzön magának, a forrasztások meg égjenek szét :)

bocsi ha primitív vagyok de nekem ennyi jön le ezekből a hűtőkből...

2013. júl. 21. 03:27
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval a problémám az, hogy nem tudom elképzelni, hogy hogy gondolják ezt mások, én megvettem és csak annyi a benyomásom, már a második coolermasterről, hogy csak úgy van, semmivel sem jobb a laptopomnak, ugyanúgy forr, és mások megveszik és csak dicsérik, hogy ez mekkora jó, én meg értetlenkedek, hogy mi ebben a jó? aggódok a laptopomért.
2013. júl. 21. 03:29
 6/7 anonim ***** válasza:

" aggódok a laptopomért."


Akkor talán egy izmosabbra kellene cserélni!

2013. júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbáltad már kitisztíttatni? Ha áll benne a por akkor azon a laptop hűtő sem segít. Nézd vagy nézesd meg és ha utána is ez a baja szerintem gyorsan add el!
2013. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!