Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » The Last of Us megjelenik PC-re?

The Last of Us megjelenik PC-re?

Figyelt kérdés

A "The Last of Us" c. játék megjelenik PC-re valamikor, vagy csak is kizárólag PlayStation 3-rom és majd PlayStation 4-re jön majd ki?


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. júl. 18. 11:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem.
2013. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az alapján amit hallottam róla, akár interaktív DVD lejátszós játékként is kijöhetne:D
2013. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak ps3 és ps4re se jön ki
2013. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kiss oliver válasza:
soha,soha,soha!!!!
2013. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sterling450 válasza:
Csak PS3-ra, de a PS4-re is meg fog jelenni de csak a PSN-ben.
2013. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
Ez a játék ps exkluzív cím. Nem fog kijönni SOHA PC-re és amúgy nem értem az embereket hogy egy másik platformon lévő exkluzív címet miért akarnak PC-re megszerezni. Nem PC-ből áll a világ, ha akarsz vele játszani tisztességesen csináld, ha meg nincsen ps3-ad akkor nézzél csak végigjátszásokat, és törődj bele.
2013. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
6# Nem volna semmi baj azzal, hogy ha csak PS3-ra jelenne meg, de akkor ne PC-n csinálják, hanem oldják meg PS3-al a modellezést, programozást, stb, mert ez így elég undorító dolog, hogy a sok "dirty console gaming peasant" azon nyerészkedik, amit PC-n állítanak elő.
2013. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Az se normál pc amin megcsinálják a gamekat...

Illetve szerintem is reális hogy nem jön ki pcre konzolon sokkal jobb teljesítményt érhetnek el.

2013. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
7# én vagyok az a 6# Igazad van, oké bocsánatot kérek, csak már elegem van ezekből a kérdésekből, napi minimum 5x tesznek fel ilyen kérdéseket olyan játékokra amikre kivan írva hogy /platform\ exkluzív. Rosszul reagáltam erre a kérdésre. Bocsánatot kérek azoktól akiket megbántottam válaszommal :D
2013. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Monti Wolf Raven válasza:

Hát én azon a véleményen vagyok hogy, ha nekem esetleg van egy brutális 8magos pc-m, akkor miért is ne lehetne kiadni?

Én nem fogok ps3-4 vagy Xbox-ot venni azért hogy több tízezerért vegyek meg egy játékot. Amiről tudom hogy ha akarom ha nem akkor is elromlik 1x...

2014. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!