Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sűrgös! Lefagyott a táblagépem...

Sűrgös! Lefagyott a táblagépem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Alcatel one touch evo7 táblagépről van szó, pont gyakorikérdéseken írtam és közbe fagyott le. Semmire sem reagál még a képernyő sem sötétül el, a ki be kapcsolóra se reagál semmit. Teljesen fel van töltva, ha lemerül csak akkor fog kikapcsolni? vagy most mi van? apámék ha hazaérnek kinyirnak :( segitsetek!!!!!
2013. júl. 18. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld a bekapcsológomb + hangerő le vagy fel gombokat egyszerre.
2013. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uuuuuu nagyon köszi <333333
2013. júl. 18. 08:56
 3/5 Annamari24 válasza:

Helló.

Nekem is ilyen problémám van, de nem reagál semmire, még a hangerős megoldásra sem.

Mit tudok még tenni???

Légyszíves segítsetek!

2014. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Annamari24 válasza:
Meg van a megoldás! Le kell venni a hátlapot és a bekapcsológomb és a hangerőgomb között van a reset gomb amit egy tűvel be kell nyomni, és kikapcsolja a gépet.
2014. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sziasztok! nekem az a gondom hogy resetelem és egész odájig megy hogy ki irja hogy alcatelonetouch aszt utána meg fagy csak eszt mutattja tovább nem.mi a tehendö?képet mutatja aszt enyi.
2016. febr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!