Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor vagy videókártya hiba?

Monitor vagy videókártya hiba?

Figyelt kérdés
van hogy gépezés közbe elszokott menni a kép vagyis nagyon halvány lesz de nagyon nehezen lehet észrevenni, hogyha kihuzom a vga csatlakozást és visszadugom akkor visszajön a kép aztán birja ameddig birja. nemtudom hogy most akkor mivel lehet a gond.

2013. júl. 15. 13:06
 1/4 anonim válasza:
Szerintem monitor, az én videókártyámban 2 kondenzátor megduvadt és a játékok rendszeresen megfagytak, a gép is valamiért b#sz@kodott... ha játékoknál nincs ilyen probléma akkor monitor lehet.. ez az én véleményem, ez nem tuti.
2013. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is monitorra gyanakszom. mostmár kb 2-3 órája másik monitort használok és ez eddig teljesenjó. bár az előzö monitornál volt hogy napokig jóvolt, mostmeg 5 percenként elmegy a kép...
2013. júl. 15. 14:20
 3/4 A kérdező kommentje:
elment*
2013. júl. 15. 14:21
 4/4 A kérdező kommentje:
megoldódott, az akkori monitor meg adta magát.. hát ezvan
2013. okt. 13. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!