Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik konzol viszi jobban az...

Melyik konzol viszi jobban az újabb játékokat, a ps3 vagy az xbox360?

Figyelt kérdés
az az melyikre lenne érdemes beruházni?
2013. júl. 14. 12:54
 1/2 i hate this world ***** válasza:
0%
Egyik re se. Ősszel jön a PS4 meg az XOne.
2013. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez szerintem szempont függő a grafika X360-n jobban néz ki.

De a ps3-ra több adat fér rá.


Azonban én figyelembe vennék más szempontokat is.

Ha megengeded kifejtem :)


Pl mint meghibásodás.

Ami a ps3-nál kisebb mint a 360 esetében.


Warezolhatóság


Na ez viszont a 360-nál egyszerűbb lévén a ps-böl már az újabbakat nem lehet kiüttetni. De az X-eket igen.


És gondolom szereted az ingyen játékot illetve nem vagy milliárdos. Tekintve azt is h választás előtt állsz a 2 platformot illetően.


A kereskedelmi forgalomban töltött idő. Lévén ha rossz lesz a konzolod tudsz e ujjat szerezni ?

Na itt viszont a ps-nek áll a zászló, sokkal tovább van piacon mint a box. Ps2-t a mai napig is kapsz pl.


Irányítás- controller mert úgy ha az nem jó illetve kényelmetlen akkor bizony gond van.

X360-nál kényelmesebb. Mivel az ujjad belesüllyed a az analog karokba, míg a ps-nél csak rajta függeszkedik.

Tehát a 360-n irányítása könnyebb és egyszerűbb is.


Az ingyenes nettet nem mondnám mert a 4-en már nem az meg a 3-n is folyton laggol.


Az exclusive címeket is vedd figyelembe.

Mi fekszene jobban

God of War, Uncharted, Metal Gear Solid ,Heavy Rain, Killzone, Resistance, LittleBigPlanet, Gran Turismo.


V


Gears of War, Halo, Forza.


Tehát olcsón akarsz játszani v drágán? Hosszú élettartam, kell ? v tovább a piacon tartózkodó platformot akarsz ?

Kényelmesebb irányítást v csak csüggeszkedő ujjakat szeretnél? És végül is mely címek vonzanak jobban ?


Igyekeztem objektívan le írni bár nekem is van kedvencem, de nem befolyásollak a döntés a tiéd :)

2013. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!