Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DVD írót vettem tegnap a...

DVD írót vettem tegnap a számítógépbe, letöltöttem a BurnAware programot, de nem sikerül az írás, miért?

Figyelt kérdés
Képeket szeretnék első körben, de nekem jpg. képek vannak ez pedig iso, és cue. Nem engedi rámásolni a windows media player sem.
2013. júl. 11. 09:46
 1/8 anonim válasza:
.iso és .cue fájlokat nyiss meg daemon toolsa-l. google : daemon tools letöltés. egyszerű virtuális meghajtó program. beimportálod a fájlt. feldobja az új cd/dvd-det. innen vagy lemented vagy innen másolod át a képeket a dvd író programba..
2013. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor olyan program nincs is ami a jpg fájlokat megnyitja???? A media playerbe miért nem tudom betenni??
2013. júl. 11. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Adatlemez írását válaszd. Hozzáadod a képeket, vagy a mappákat, amikben a képek vannak és ennyi, katt az írásra.
2013. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg még annyi, hogy mérsékeld az írás sebességét, ne maximálissal írd.
2013. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már folyik is az írás
2013. júl. 11. 10:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült kiírnom a képeket, már csak 1 probléma adódott. DVD lejátszó lejátsza, számítógép lejátsza, asztali dvd író error disc-et ír ki. Pedig eddig is amit nem én írtam az "-" lemez volt.Mi lehet a gond?
2013. júl. 11. 11:25
 7/8 Lajos54 ***** válasza:

Vagy a lemez formátuma (ISO, UDF) nem tetszik neki, vagy mégis túl gyorsan volt írva, és nem tudja kiolvasni.

Milyen lemezre írtad? Írható, vagy újraírható? (R illetve RW). A kicsit egyszerűbb asztali DVD felvevők jó része nem szereti az RW-t. (például Panasonic DMR-E55).

A többféle készüléken lejátszásra kerülő lemezeket (CD, DVD) ezért érdemes az elérhető legkisebb sebességgel írni, akár adatlemezről, akár audió, akár videó anyagról van szó. Az, hogy a számítógépen jó, még nem garancia arra, hogy minden készülék elboldogul vele.

2013. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem újraírható, sima. Technika az asztali dvd íróm.Majd ügyelek az írási sebességre. Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 11. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!