Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az M-Tech FM12A-BK BLUE...

Az M-Tech FM12A-BK BLUE számítógép házba belefér az fx6100 és a radeon hd7850?

Figyelt kérdés
vagy tudnátok valami jobb házat ajánlani kb 5-6k-ért?

2013. júl. 9. 16:51
 1/3 anonim válasza:

Szerintem elfér, de mindenképpen ajánlanék egy másik házat, mertha később bővítenéd lehetnek gondok.


Ne spórolj a házon mert Én is azt tettem, és buktam is.


Vettem egy noname házat, és úgy melegedett benne a cumó mint az állat, kénytelen voltam venni egy másikat.


Mindenképpen ügyelj arra, hogy alsó tápos legyen, és legalább 2 venti legyen, elől és hátúl, persze egyet adnak majd hozzá, egyet venni kell.


De próbálj meg kicsit többet szánni rá, mondjuk 10-12 ezret, abban a kategóriában már találni nagyon jókat.

2013. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

5-6 ért sajnos nagyon silány házak vannak. Ami melegedés szempontjából nagyon nem jó. És egy ilyen videokártyát meg procit azért már érdemes óvni.


Ha leírod hol veszed ezeket az alkatrészeket és mit vennél még, akkor lehet olcsóbban összetudom neked rakni, hogy másik, jobb ház bele férjen az árba.


Írj rám majd egy privit, vagy ide is írhatod.

2013. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
irtam privátban:)köszi
2013. júl. 10. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!