Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az h bármilyen...

Toby18 kérdése:

Miért van az h bármilyen lejátszót használok és teljes képernyőre veszem akkor csal hang van kép miért nincs? :S

Figyelt kérdés

Tényleg már vagy 30 lejátszót kipróbáltam de semmi ...

Azóta van ez mióta utoljára rádugtam a gépet a TV-re . De előtte nem csinálta ezt akár hányszor csináltam .

Azt hittem h a videókártya driver a ludas így újra tettem de ugyan úgy csinálja azt a codeces hülyeségeket is fel raktam de az sem csinál semmit ... Így most itt vagyok vagy 30 lejátszóval a gépemen filmet meg nem bírok értelmesen nézni ... ?????



#film #monitor #képernyő #kép #film nézéskor nincs kép #Teljes képernyőre veszem és nincs kép #sötét a monitor #ha kicsire veszem van kép
2013. júl. 9. 09:49
 1/3 Duplabak válasza:
Nézd meg a videó beállítást a monitor tulajdonságainál. Lehet hogy a monitorod nem az elsődleges és ezért akad össze. Be kell állítani hogy a monitor az elsődleges a tv pedig a másodlagos. Ha ezt nem engedi akkor válaszd a képernyő tartalmának másolása vagy valami ilyesmi most sajnos nem tudom megnézni mert nem ott hon vagyok. Sok sikert.
2013. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget meg nézem :)
2013. júl. 9. 17:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Naaaa vééégree ! Sikerült 2 óra hosszás nuku angol nyelvi tudással sikerült xD
2013. júl. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!