Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Be lehet állítani?

Be lehet állítani?

Figyelt kérdés
Dual channeles alaplapban, hogy lehet be állítani (gondolom valahol a biosban kell)hogy rendesen kezelje a DDR3-as videokártyát? mert szaggatnak a netes videók na meg a játékok amiknek ezen a gépen röhögve kellene menniük.Pedig a megfelelő driver van telepítve a netes videókhoz flash player de akkor is szaggat. Előre is köszi a válaszokat. :D

2013. júl. 8. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit beállítani, a "dual channel"-nek csak a RAM-hoz van köze, a videokártyához nincs.


Valami mégiscsak a driver körül lesz a gond.

2013. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha értem, a legújabb Driver genius pro-t szedtem le és azzal töltöttem le a drivert a videó-kártyához.
2013. júl. 8. 23:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Catalyst controll center-ben kell talán be állítani
2013. júl. 8. 23:20
 4/7 A kérdező kommentje:
De most sajna sikerült valamit el állítanom a biosban és ha be rakom a videó kártyát nincs kép...:D
2013. júl. 8. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jó tapasztalatom a driver geniusokkal, a gyártó oldalárol. A biost reseteld. Milyen géped van?
2013. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Asus barebone v2 elivel De az biztos, hogy asus.
2013. júl. 8. 23:43
 7/7 A kérdező kommentje:
*elvileg
2013. júl. 8. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!