Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Counter strike 1.6-ban ki...

Counter strike 1.6-ban ki lehet menteni a favorite szervereket valahogy?

Figyelt kérdés

újra szeretném telepíteni, és nem szeretném egyesével kimásolni a szervereket mert már nagyon sok van benne.

van erre valami egyszerűbb megoldás??


2013. júl. 8. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha steames counter strike-éd van akkor az megjegyzi és miután újra raktad újra ott lesz.
2013. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen steam-es, de nekem eddig nem maradtak benne újratelepítés után.

lehet hogy nem jól telepítettem újra? :D

2013. júl. 11. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem még a grafikai beállítás is úgy maradt ezért kellett az egész steamet újrarakni. Hát programok telepítése és törlése ott kell kitörölni, feltenni pedig rendesen steamen keresztül. Miért akarod újrarakni?
2013. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válasz! :) egyébként azért akarom újrarakni, mert mostanában egyre gyakrabban belaggol, meg hát csinál még egy két furcsa dolgot pl.: legutóbb törlődött az összes billentyű beállításom. meg olyan is volt már hogy nem jobb kézben volt a fegyver hanem a balban meg ilyenek
2013. júl. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!