Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a star...

Miért nem indul el a star wars battlefront 2?

Figyelt kérdés
A játék maga elindul de amikor el szeretnék egy pontot indítani nem csinál semmit hanem kikapcsolja a játékot. Bár megnéztem a gépigényt és az windows xp-t vagy vistát ír és nekem windows 7 van. És ne hülyeséget írjatok!
2013. júl. 6. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt tört verzió még xp-n és ugyan ezt csinálta. A tiéd eredeti vagy tört ?
2013. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ZsoltyD ***** válasza:
Nekem is Windows 7-em van (32 bites, Ultimate, telepítve van a Service Pack 1) és nálam fut, már párszor kijátszottam az első részével együtt. Crack a játékhoz: [link]
2013. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát az ncore-ról töltöttem le. Így pontosan nem tudom, hogy eredeti-e csak azt tudom mondani, hogy nem boltból vettem.
2013. júl. 6. 17:48
 4/8 A kérdező kommentje:
ja ugyan az a crackel. elmondanátok, hogy hova kell átmásolni nehogy valamit kihagytam.
2013. júl. 6. 18:08
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és nekem is 32 bites de nekem home premium van felrakva.
2013. júl. 6. 18:11
 6/8 ZsoltyD ***** válasza:
Amit letöltöttél starwarsbattlefront2-nocd-1_0-ENG.zip fájlt nyisd meg, majd ami benne van fájl (battlefrontII.exe), másold be a játék telepítési mappájába (alapértelmezett hely: C vagy D meghajtó:\Program Files\LucasArts\Star Wars Battlefront II\GameData mappába rakd.
2013. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megy a játék:):):) és nem a crackel volt a baj hanem megnéztem a youtobe-n és engedélyezni kellett a hangnál a sztereó keverőt és ennyi.
2013. júl. 7. 13:59
 8/8 anonim válasza:
nekem le kellett tiltani a hangot és így hang nélkül nagyon szar..:s mit tudnék csinálni?!:D
2013. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!