Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo IdeaPad Yoga 11-re...

Lenovo IdeaPad Yoga 11-re (ami Windows 8RT-vel jön) lehet teljes értékű Windows 8-at tenni?

Figyelt kérdés
Kicsit összezavarodtam, állítólag valami olyan chippel megy amire csak az RT-t lehet rávarázsolni.. Tegra 3-as cpu, ami android tabletekben van.. :D

2013. júl. 5. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A rendes windows x86-os processzorokra íródott idáig (Intel, AMD, Via stb gyártanak ilyet). Az ARM processzorok térhódítására (amiken többek között z Android rendszerek is futnak) válaszolt a Microsoft a Windows 8 RT-vel. Ez egy másik oprendszer, ami nem x86, hanem ARM utasításokhoz íródott, ergo ARM procira nem lehet rendes Win 8-t telepíteni, mint ahogy asztali Intel/AMD gépre sem lehet RT-t.
2013. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jól tudtam, köszi :)
2013. júl. 6. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
De inteles gépre lehet rakni win 8 at nem mindegy milyen az alaplap az enyém 3 hónapos minden felmegy rá még a vista is. Ere Asrock z77pro4m
2013. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A processzorom


intel 3470 4 magos 65 ezerért vettem

2013. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!