Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8. (még nem vettem...

Windows 8. (még nem vettem olyan gépet) Amikor bekapcsolom malyd akkor lesz képernyőzár? ÉS a starmenü fog bejönni utána? (meg lehet azt csinálni, hogy ne olyan sart menü jöjjön be utána hanem a normális aztal)?

Figyelt kérdés
És azt hallottam, hogy az asztalon lévő PL: google chrome meg a start menben lévő külön működik ez igaz?
2013. júl. 5. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam, hogy ki fognak adni egy olyan verziót amiben lesz Start menü. Amúgy vannak olyan programok, amik helyettesítik, itt van néhány: [link]
2013. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha valóban kiadnak egy olyan verziót akkor azt meg kell venni vagy frissítéssel letölthető?
2013. júl. 5. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv! Nincs startmenü az ''új'' windows-ba. Ami ugye a windows 8.1 névre hallgat. Annyit csináltak,hogy beraktak a tálcára egy start gombot, ami a start képernyőre visz. Viszont olyan beállítás lesz benne,hogy a rendszer a start képernyő kikerülésével, azonnal az asztalra bootoljon. A frissítés, elméletileg ingyenes lesz a windows 8 tulajok számára.


A másik válaszolónak meg üzenném,hogy ne közel 1 éves cikket linkeljen be legközelebb... :)

2013. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 6. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!