Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van, hogy filmnézés...

Jani0126 kérdése:

Mitől van, hogy filmnézés közben elmegy a kép és nem reagál semmire a pc csak kikapcsolásra?

Figyelt kérdés

config:-táp coolermaster 460w

-proci amd 645x4

-vga sapphire 7750

-alaplap asus m4n68t-m le-v2

-ram 2x2G kingston 1333mhz

-hdd 1T

-monitor lg lcd tv 107 hdmi-vel rákötve


Általában eddig csak ha valamilyen lejátszórol néztem filmet csak akkor kapcsolt le most már online nézek valamit akkor is lekapcsol de csak akkor,ha kivan rakva teljes kápernyőre és nem nyulok az egérhez és csinálok valami mást is közben.

A következőket csinátam:

-uj oprendszer wi7-ről win8-ra

a vgat oda adtam ismerősnek tesztelni nála tökéletesen müködött

-rákötöttem a tv-t vga csatlakozással az integráltra igy nem csinálta

-kaptam egy régi vga-t amit szintén vga csatlakozással kötöttem rá és igy sem csinálta.(ezt mondjuk nem tudtam sokáig tesztelni mert vissza kellet adni a kártyát és van olyan hogy alap esetben is több napig nem jön a probléma)


Ezeket próbáltam eddig légyszives segitsetek mi lehet a baj.Az érdekes,hogy csak filmközben jön elő minden lejátszóval és játék közben ami jobban terhel mindent ott meg semmi baj.

Előre is köszi a segitséget.



#pc lekapcsol #filmnézés közben lekapcsol
2013. júl. 4. 10:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!