Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell játékot futtatni...

Hogyan kell játékot futtatni softmodolt wii-n?

Figyelt kérdés
Külső vinyora rámásolom az iso file-t és a homebrew chanel-be kell megnyitni??

2013. júl. 3. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
van olyan a homebrew channelen belül hogy neogamma, vagy usb loader?
2013. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
usb device menü van, és csak külső vinyóval lehet játszani vele pendrive-al nem megy?
2013. júl. 3. 23:07
 3/14 anonim ***** válasza:
igazából semmi különbség nincs pendrive és külső vinyó közt a fájlrendszert kivéve(vagy még az se mindig különbözik).
2013. júl. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak arra nem fér fel az iso file ntsc-be meg nem megy
2013. júl. 4. 10:06
 5/14 anonim ***** válasza:

kell lennie loader-nek. ez lehet channel-ként, vagy a hbc-n belül is.

a következőket ajánlom:

configurable usb loader

usb loader gx

neogamma


a játékokat érdemes a wii backup manager-el felrakni. wbfs azért jó, mert kisebb helyet foglal. én pendrive-ról játszok, és van olyan, hogy egy pendriveon (8gb) akár 4-5 játék is van


külső hdd-k kötül nemmindegyiket szereti a wii, kompatibilitási listát a neten találsz.


ha megvan a loader, bemásolod az sd app mappájába, majd hbc-n belül elindítod. fat filerendszert látnak a loader-ek, isot is tudsz futtatni, de csak fat-ról

wbfs több idő, de kevesebbet foglal, és meglátásom szerint gyorsabb is.

2013. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi ,már sikerült meg hackelni először a cod mw 3-at tettem rá sajnos nem ment utána mario-t és az elindult szoval nem a gép hibája. Nagy respect aki ezt kitalálta :)))
2013. júl. 4. 14:14
 7/14 A kérdező kommentje:
Közben kiderült,h az amerikai valszeg azért nem indította
2013. júl. 4. 14:16
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem játssza az amerikaiakat is, de a Cod-okat nem, ezért is vettem meg, és el is adom ha érdekel(már végigjátszottam, jó volt de 30 óra játék után megunja az ember)
2013. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

usb loader-ben van force pal 50 ill force pal60. az kell az ntsc-u játékokhoz

ez "kikényszeríti" a pal-t és az 50 ill 60 hz-et

cod-okkal akkor szokott baj lenni, ha külső hdd-ről megy. nálam waw megy penről

2013. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Heli! Van egy rossz hírem...meg egy jó... sikerült elindítani 2.3.4-es verzión asszem a cod-ot itt a link ami megmutatja ,hogy kell csinálni: http://www.youtube.com/watch?v=zm-om_oQtSs

a multit viszont nem tudom hogy kell beállítani,ha van ötlet írjátok.

2013. júl. 5. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!