Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha bugos a játékom?

Mit tegyek ha bugos a játékom?

Figyelt kérdés
Először letöltöttem a LEGO Harry Potter years 1-4-et akkor volt benne egy bug az elején amitől nem tudtam tovább játszani azután megvettem mert azt hittem hogy a letöltés hibája volt de most is ugyanazt csinálja és nem tudom hogy mit csináljak mert végig szeretném játszani de nem tudom hogy mitől van a bug és hogy ki lehet-e javítani.A válaszokat előre köszi.

2013. júl. 3. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Abból, hogy ideböfögöd, hogy van valami bug, senki nem fog tudni segíteni. Orvoshoz is úgy mész, hogy annyit mondasz, hogy "fáj".

2. Ha valóban tudni akarnád a megoldást már rég kiguglizhattad volna, nyilván nem nálad jött elő először.

2013. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd be, hogy pontosan mi és hol. Könnyen lehet, hogy csak nem találsz valamit, nem vetted fel.
2013. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké van egy lépcső ami elfordul úgy hogy nem arra kell menni de ha felmegyünk a lépcsőn akkor ahhoz az ajtóhoz érünk ahol a háromfejű kutya van és az ajtó mellett ott van egy kép egy varázslóról meg kell csengetni az ajtó feletti csengőt és az ajtó kinyílik a kutya meg elkezd ugatni ettől a varázsló a képen megijed és leszalad a lépcsőfordulóba álló képkeretbe ahol egy kapcsoló amit hogyha integetünk neki akkor meghúz és ilyenkor kéne megfordulnia a lépcsőnek arra az oldalra amerre mennünk kell de nem történik semmi integetek meghúzza a kapcsolót és nem történik semmi.
2013. júl. 3. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!