Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Futna ezen a gépen a crysis...

Jampi15 kérdése:

Futna ezen a gépen a crysis warhead?

Figyelt kérdés

inel pentium 2.6 ghz

1 gb ram

ati radeon 9550 videókártya

windows xp alatt



2013. júl. 2. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, asszem azon a kártyán nincs megfelelő DirectX, azon kívül amúgy sem indulna el, mert kevés oda a vas.
2013. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Komplikato ***** válasza:

Szerintem a CryEngine-hez kétmagos processzor vagy HT-s P4 kell, bár utóbbival kínszenvedés. Ha jól sejtem s478 alaplap, ezért max. a HT-s processzor kivitelezhető.

Mondjuk én 2GB ram, DX10-es VGA és valós 2 magos proci alatt nem vágnék bele.

2013. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tyűűű, hát szerintem nem igazán. Minimum felbontáson, minimum grafikával talán, de sztem akkor is akadozna.

A játék minimum gépigénye amúgy:

P4 2,8GHz, 1GB RAM (XP), Radeon 9800Pro

2013. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat és nemtudnátok valami jó játékot ami futna a gépemen?
2013. júl. 2. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Sem a proci sem a videokártya nem elég neki, a memória is épp az alsó határ. Ha el is indul, eléggé diavetítés lesz.
2013. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oblivion szerintem elfutna rajta
2013. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anno volt hasonló kaliberű gépem (Athlon XP procivel, 1GB RAM-mal és Radeon 9550 karival). Akkoriban olyanokkal játszottam vele, mint a Far Cry, Half Life 2, Doom 3, WarCraft 3 +Frozen Throne, Unreal Tournament 2003/2004, Max Payne 2, Demon Stone, Thief 3, kipróbáltam a WoW-t, meg néha elővettük a már akkor is réginek számító Quake 3 Arena-t meg a Dungeon Keeper 2-t (amit még tavaly is végigpörgettem, pedig már vagy 14 éves game).

Szóval olyan 2004-2005-ig bezárlóag szvsz bármit elvisz kompromisszumokkal, a 2006-nál újabb játékok viszont már egyre kevésbé futnak el élvezhetően. :)

2013. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem hát letöltök egy párat az ajánlatok közü aztán meglátom h elfut vagy se
2013. júl. 2. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!