Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyáltalán nem használt vagy...

Egyáltalán nem használt vagy használt iphone?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem h használt iphone-t vagy nem használtat vegyek mert az egyik boltban láttam egy használtat 60.000 ft-ért,és azt szeretném megkérdezni h szerintetek megvegyem e a használtat vagy ne? iphone tapasztalatok is érdekelnek

2013. júl. 1. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
mi a francnak iphone? semmivel nem tud többet mint egy szabvány nem iphone és jóval olcsóbban meg is úsznád. nekem idáig csak használt telóm volt de nem volt még gond.
2013. júl. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

beszarok ezen az ájfón mánián, ha majd a dobozos kutyakajára is alma lesz nyomtatva akkor majd azt fogjátok venni?


míg ti azon szenvedtek hogy milyen ájfónt vegyetek 60 ezerből, addig abból az összegből más embernek meg kell élnie


fasza kis világ mondhatom!

2013. júl. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

"beszarok ezen az ájfón mánián, ha majd a dobozos kutyakajára is alma lesz nyomtatva akkor majd azt fogjátok venni?


míg ti azon szenvedtek hogy milyen ájfónt vegyetek 60 ezerből, addig abból az összegből más embernek meg kell élnie


fasza kis világ mondhatom!"


Miért kell ebbe belekeverni a politikát ,meg az ország helyzetét. Ha ő megteheti,hogy kiad érte ennyit,akkor tegye meg. Nem a te pénzedet költi.

2013. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak szerintem jó vétel lenne a 60ezres de kíváncsi voltam a ti véleményetekre is mert hát legalább nem 200ezerért akarok venni hanem 60 000 ért és ezért kérdeztem h jó döntés lenne e vagy nem
2013. júl. 1. 23:04
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy meg negatív komikat köszönöm de nem kérek :D akinek van már iphone-ja az nyugodtan leírhatja a tapasztatlatát
2013. júl. 1. 23:04
 6/7 anonim válasza:

3as vagyok


nekem 4s-em van,ha jó állapotban van és tuti eredeti,akkor jó vétel. Bár én azért vigyáznék ezekkel. Amúgy csak ajánlani tudom az Apple-t,gyors,egyszerű,letisztult. Én imádom. :)

2013. júl. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld pacsi :D
2013. júl. 2. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!