Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elindul a játék, de nem tudok...

Elindul a játék, de nem tudok játszani!?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a játékot, megoldottam h elinduljon erre nem tudok játszani...

A problémám annyi lenne, h belép, választom az angol nyelvet, csinálok "felhasználót" meg választok csapatot, bead valami "segítség" videót - a játék menüjéhez. A videó végigmegy, utána feltesz valami kérdést, és választanom kell h "No thanks" vagy valami "yes...save" (vagy valami ilyesmi, nem tudtam megjegyezni ) és amikor választok kidob még 1 kérdést, és azt lehet választani, h "cancel, "retry", cancel and saving" (asszem) és akármelyikre megyek mindig kidob egy képet ahogy a labda a játék elején megáll a háló végén és jobboldalt a fifa13 felirat. és onnan semmi sem történik!


Mi lehet a problem????



2013. júl. 1. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy letöltötted
2013. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azon kívül! -.-"
2013. júl. 1. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A fifahungary.hu oldalról (vagy ha ott nincs vhol megtalálod az éterben) Fifa 13 magyar menü. Így már könnyeb lesz,hogy mit kell nyomni!
2013. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!