Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha bemegyek egy internetkávézó...

Ha bemegyek egy internetkávézóba és ott nyomtatok akkor a kinyomtatott példányon kívül az ottani nyomtatón valahol tárolódik még amit nyomtattam?

Figyelt kérdés

Holnap megyek az internetkávézóba,mert itthon nincs nyomtatóm és az ottani interneten nyomtatom ki az önéletrejzom,mert kell egy munkahelyre.

Amikor a gépen megnyomom a nyomtatás gombot akkor elől az operátornál fog a nyomtatóbol kijönni az önéletrajzom és leveszi,ideadja.

Nem szeretném,hogy elolvassa,mert a személyes adataimat mindig nem adtam ki másnak,mert hallottam már.hogy éltek ilyennel vissza és nem ismerem az operátort sem,milyen ember.

De vajon,ha kinyomtatom ,az én példányomon kívül a nyomtatóban vagy valahol a rendszerükben megmarad,hogy mit nyomtattaki ki,vagy az ény egyetlenegy példányomon kívül sehol sem fog megmaradni?



2013. jún. 30. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyomtatótól függ. Az otthoni sima kis nyomtatód nem tárol file-okat, az ipari nyomtatók sokszor igen.
2013. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:

Hacsak a tulaj fia nem ügyeskedik vagy más kedves rokona.

- 'Viccnek' szántam, de benne van a lehetőség az ilyen véletlenekben. Nyugodtan csinálhatod, nem fognak ezáltal kiforgatni.

2013. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!