Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinál mindenki minecraf...

Miért csinál mindenki minecraft sorozatot?

Figyelt kérdés
Naponta kezdenek bele ilyen kis taknyosok minecraft sorozatba (nem vicc minden nap van új sorozat és magyar)
2013. jún. 29. 20:53
 1/8 Egy ork ***** válasza:
100%
Mert egyszerű, gondolkodni sem kell benne, meg 'láttam a herbytől, meg anyámkínjától'..
2013. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Na hát herby meg úgy egy nagy retek paraszt, ahogy van.
2013. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 for president! Szívemből szóltál.

Kérdező: Azért mert a kis taknyosok -és mint nem kifejlett emberi egyedek- a legjobb módnak a szabadidejük eltöltésére azt találják, hogy azt csinálják, amit mindenki más: szánalmas videókat gyártanak. Gondolj bele, milyen egyszerű: A "hogy csináld" leírás megvan készen a neten. Ha túl hülye, hogy megtalálja feljön ide, és én ugyan elküldöm a fenébe, de garantáltan van egy válaszoló aki nem gondol bele tettei következményeibe és segít neki. Innentől már csak idő kérdése és felf#$$a a hulladékát a netre.

Ez van, ha javasolhatom: mindig egy feles, amikor meglátsz egy ilyen sz@r videót. A jó hangulat garantált! Egészségedre!

G.

2013. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

bocs, de csak vizet iszok :)

azért elszomorító, régen még teljesen másról szólt a youtube, én animációs sorozatba szeretnék kezdeni, mert abból még viszonylag kevés van :)

2013. jún. 30. 00:22
 5/8 Egy ork ***** válasza:

Kérdező! Én is :)

Csak nem találtam meg a megfelelő programot

2013. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez attól is függ milyen animációt akarsz csinálni, 3d vagy 2d :)
2013. jún. 30. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
-_- videókba azért kezdenek bele, mert mindenki híres YouTube-os partner akar lenni, mint Sirius, ZsDav stb. és így kezdik a 11 évesek - csak abba nem gondolnak bele, hogy ilyen videóból már 251346354215634213 van a YouTube-on.
2013. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az a kedvencem mikor a 10 évesek nemhogy szeretik, hanem istenítik a youtubesokat.


sry telo ;D

2013. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!