Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Myaudio tablet series 7 708R...

Myaudio tablet series 7 708R tablettel mit lehet kezdeni? Képtelen az elindulásra. Eljut az android feliratig, onnan sehová, csak néha megáll, gondolkodik. Hogyha hosszan nyomom a bekapcsolás gombot akkor vissza ki tud kapcsolni.

Figyelt kérdés

Olvastam neten millió egy dolgot róla,és nemigaz hogy nincs egy olyan billentyűkombináció,amivel valamire juthatnék,azaz,rootolni,vagy bármit csinálni vele.

Számítógépem képtelen felismerni,bármiféle usb drivert teszek fel,nem akarja sehogysem felismerni.Amikor eljut az android feliratig,onnan felismerné,látja is az xp,de képtelen bármit is kezdeni vele,mint háttértárral.Telepítené is a szoftverét,de abba is beleful.

Segítségeteket kérném!Aki jártas ebben vagy volt már szerencséje eme problémához.Nagyon Köszönöm!



2013. jún. 29. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Van bill. kombináció, ez a vol+ és a power gomb egyidejű lenyomása. Itt többek között visszatudod állítani alaphelyzetbe az androidot, hátha ez segít. (A menüben navigálni a hangerő gombokkal tudsz, szal nincs tapi.) Ha nem segít, mivel Rockchip, nem veszett fejsze nyele, egy RK batch tool-t kell letöltened, az felfogja ismerni. Ha van reset gomb, akkor úgy dugd rá, hogy fut a batch tool, nyomod a reset gombot folyamatosan, s rádugod az usb kábelt, ha nincs, akkor próbáld szimplán rádugás után bekapcsolni. Ha felismerte, akkor új hardverként fogja látni a gép is,a BT pedig kiírja, hogy talált hardvert, a batch tool mellett kell lennie egy driver mappának is, abban vannak a driverek, manuális hardver illesztésnél betallózod azt, kiválasztod a megfelelőt, nálad ugye az rk29 s települ is. Ekkor kell egy megfelelő rom, azt nem tudom honnét tudod beszerezni, de ha eddig tudod vállalni a dolgot, s érted miről beszélek, akkor megpróbálok felkutatni egyet. Nem menthetetlen a tablet, ez egyszer biztos, ha a boot-ig eljut, akkor még nem kuka! Ja, s ne ijedj meg az egésztől, ha az első lépést érted, akkor csináld meg, aztán a lehet, hogy a második, amit nem értettél, utána érteni fogod, csak sorban. Gar. nincs rá? Mert ha van, akkor ez garanciális probléma, szal simán javítják!
2013. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én próbáltam már ezt a billkombinációt,de nem megy.Leszedtem az RB-t is ,igen amikor eljut az android feliratig és ott ugye nekem néha lefagy,nem tud elindulni,akkor látja a program,ez az,amikor bekapcsolom simán,és rádugom de akkorsem megyen a firmware frissítés,mert amikor kiválasztom a firmware-t és felismeri akkor zöld színűvé kellene válni a connected device ikonnak,de nem akar színtváltoztatni.

Jah és megpróbáltam reset+rádugni,de semmi sem történik.

Ezt nemhiszem el,hogy egyszerűen semmivel sem indul és semmit sem akar csinálni...

2013. jún. 29. 23:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Manuálisan hogyan tudom hozzáadni a drivert?Kicsit ebben gyenge vagyok.
2013. jún. 29. 23:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Aha... Ez érdekes, hogy nem mindig látja. Esetleg még próbáld leszedni a rom flash toolt is, abban van olyan funkció, ami flash módba teszi a gépet. Amikor a batch tool látja, akkor futtasd azt is, s kattints reboot to flash mode-ra. Próbálkozni kell, ha van mikor látja a batch tool, akkor elméletben nem lehetetlen. Esetleg még próbáld a vol- plusz power kombinációt, találkoztam már olyan kínai telefonnal, ahol ez működött.

A flash toolt, innen letudod tölteni: [link]

A benne lévő firmware-t nehogy rátöltsd! Nem hozzá való!

Van a rar-ban egy alternative... mappa, abban benne van a batch tool is, továbbá van egy driver mappa, azon belül neked az X86 kell s azon belül értelemszerűen az XP. Úgy tudod installálni manuálisan, hogy bemész az eszközkezelőbe, ott látni fogja a PC a tabletet, jobb klikk, majd illesztőprogram frissítése, utána a számítógépen keresem meg v vmi hasonló (én win7-et használok) aztán listából választom ki, s utána betallózod azt a mappát amit fentebb írtam, megnyitod a benne lévő file-t, ebben lesz megint egy lista, abból az RK29-et választod.


Mivel a batch tool-t ajánlja maga a myaudio is, így baromira kicsi rá az esély, de egy próbát megér az is, hogy ráteszed egy micro SD-re a letöltött firmwaret (.img file) s átnevezed update-re (img kiterjesztést természetesen tartsd meg). Ha ez megvan, akkor dugd be a tabletbe, majd próbáld bekapcsolni a vol+ plusz power vagy a vol- plusz power kombinációval.

2013. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az az érdekes hogy mindent leszedtem,és virtuálisan használok hozzá win7-et (ultimate 64bit)mert azon jobban kitudok igazodni.Nos a probléma csak annyi hogy ha win7 el próbálom meg feltenni a drivert,egyszerűen nemmegy,mmint amikor listából választom ki az RK29-et,nah ez nekem valahogyan nemjön össze,pedig értelmesen csinálok mindent,de ez a file hiányzik.

Ha xpvel csinálnám,az meg elvan felejtve mert alapból nem ismeri föl a rendszer hallani,hallom,hogy csatlakoztatja,de az eszközkezelőben mint usb nincs benne.Viszont ezzel szemben a win7ben behozza,sárga felkiáltójellel mintázva.Rátettem az sd-re a cuccot,átneveztem,kiterjesztést meghagytam,de semmi,sem a vol- plusz powerrel,sem semmiféle billetyűkombinációval.

2013. jún. 30. 14:03
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy a lényeg,holnap beviszem,és megvárom azt a rohadt 3-4 hetet,míg megjavítják.Nemtudok semmit sem vele kezdeni.Én is javítottam már telefont,tabletet,pc-t egyszóval sokmindent,de ez a tablet ez gatya...

Már mindenféle billentyűkombinációt kipróbáltam,mindent mindennel,gépre dugva,levéve,kikapcsolva,bekapcsolva,egyszerűen csőd.

De azért köszönöm a segítséget!Sokat okosodtam belőle.

2013. jún. 30. 14:31
 7/10 anonim válasza:
1# köszi nekem ugan ez volt a probléma a billentyű kombó megoldotta :)
2014. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem is hasonló problémám volt. Amikor viszont telepítettem a csomagból a RockChipet a PC-re egyből ment a frimware frissítés.


Nagyon köszönöm a belinkelt csomagot, hasznos cucc!

2014. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Melyik a reset gomb??? Mert sehogynse működik az egész dolog...
2015. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!