Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elakadt windows 7 telepítés?...

Elakadt windows 7 telepítés? Nem lehet bootolni sem.

Figyelt kérdés
Felraktam egy nem eredeti windows 7-et egy teljesen új Lenovo b575 laptopra, amin nem volt windows, de a végén a véglegesítési beállítások egy fél napja megy, és nem történik semmi. amikor újraindítom, hiába nyomom az f12-t (ki sem írja amúgy a multi-boot opciót), nem lép be a bios-ba, csak visszajön ez a véglegesítős ablak, és nem történik semmi. Fórumokon azt olvastam, hogy ez azért van, mert nem eredeti a windows7. de egy másik laptopra már fel tudtam telepíteni, úgyhogy nem értem, hoyg most miért nem megy. Mit tudnék csinálni? Van egy eredeti xp cd-m, ha azt valahogy sikerülne felrakni, az is jó lenne.
2013. jún. 28. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
jókor nyomod te azt az f12 -t? biosba se jutsz be? az van h a biosnak nem sok köze van a gépen futó os-hez tehát ha szar is a windows nem vághatja felül a biosod.
2013. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jókor nyomom, igen. és igen, az volt a baj, hogy nem jutottam be a biosba.


azóta sikerült megoldani, egyszer lefagyott, és kiszedtem az aksit, hogy leálljon, aztán mikor legközelebb indult, már továbblépett szerencsére... most már csak a wifi driverrel van vmi baj, mert nem akar működni, minden más megvan.

2013. jún. 28. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!