Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van harmincezrem egy laptopra....

Van harmincezrem egy laptopra. Tudom keves, de hasznaltra talan eleg. Kis meretet gondoltam, foleg netezesre filmezesre. De milyet? Gozom sincs. Jo lenne par honap garancia is.

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor.
2013. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Apród-on, és a Jófogáson ki lehet fogni ennyiért működőképes darabokat, de garanciára, és jó gépre azért ne számíts.
2013. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod fél évnél tovább használni, akkor fogsz találni
2013. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Engem csak a jó szándék vezérrel. Ezt találtam. :D

Sajnos ha ilyen téren gondolkodsz, több pénzre lesz szükséged.


Használt laptop, de 6 hónap garanciát kapsz rá.

[link]

2013. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt is nézhetsz magadnak laptopot, a legtöbbre van fél év garancia :

[link]

2013. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat,es hogy idot szant arra hogy utanna keressen nekem. Kicsit elszomorodtam, mert tovabb szeretnem hasznalni mint fel ev. Telorol nehezkes netezni, es magany ellen is jo. Udv. V
2013. jún. 29. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:
a helyedben gyűjtenék még egy kis pénzt, 70.000-ből már egész komoly kis szerkezetet lehet venni :)
2013. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!