Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megsérthette a videókártyát? SOS

Megsérthette a videókártyát? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok. Na az a gondom, hogy tegnap felrakták a gépemre a win7 et meg 4Gb ram-ot. Már régóta vártam, de most nem ez a lényeg. Tegnap megkaptam a gépet, nagyon örültem is neki. Sokkal gyorsabb mint xp-n meg minden. De ma felraktam egy viszonylag kis gépigényű játékot, amit a "régi" gépem simán elvitt. De amikor megnyitom a game-t akkor akadozik. Ez lenne a bajom, akármilyen játékkal próbálom, akadozik, vagy szemcsés a játék. GTa val próbálkoztam, na ott szemcsés. Netezéssel nincs gond, nagyon szuper. A gépemet egy számítógépes boltban rakták át, meg a ramot is ott rakta bele a fickó. Előfordulhat, hogy megsértette a vidikártyát? Xp-n ezek a játékok simán mentek nekem 4gb ram nélkül is. mi lehet akkor most a gond? légyszi segítsetek, sürgős lenne.

2013. jún. 27. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen is a videókártyád pontos tipusa?
2013. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!